Kush është Vip-i muskuloz dhe têrheqës që u fut mbrëmë nê Big Brother

⊆Shpat Kerleshi është banori më i ri i shtëpisë së Big Brother Vip. Ai nis sonte rrugëtimin dhe sfidën për të fituar çmimin e madh.

Ai është moderator në Kosovë, ish basketbollist dhe pretendon çmimin e madh .

Shpati tha se do të jetë në finale madje pretendon të jetë ai fituesi i këtij edicioni.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *