thealbaniantimes

Aksident në aksin Korçë-Pogradec/ U përplas me kamionçinë, motori bëhet copash në rrugë, plagoset drejtuesi

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin nacional Korçë-Pogradec në afërsi të fshatit Symiz. https://youtube.com/watch?v=Px1wt3FkmLY%3Fsi%3DIeIzenyOU9bUapRv Sipas informacioneve të para mësohet se në aksident janë përfshirë një kamionçinë dhe një motor. Si pasojë e përplasjes, është plagosur drejtuesi i motorit, i cili ka marrë dëmtime trupore. 29 vjeçari me iniciale …

Lexo më shumë

Foshnja 9-ditëshe vdes në spital, prindërit kallëzojnë drejtoreshën e QSUT-së dhe atë të “Mbretëresha Geraldinë”: Nuk kishin as ilaçin

Një denoncim i rëndë është regjistruar në Prokurorinë e Tiranës lidhur me vdekjen e një foshnje 9 ditëshe. Prindërit e këtij të fundit kanë kallëzuar drejtoreshën e QSUT-së Albana Fico dhe drejtoreshën e Maternitetit “Mbretëresha Geraldinë” Eliona Demaliaj. Shtetasi A. D thotë se lindja e foshnjës shkoi shumë mirë, erdhi …

Lexo më shumë