Arkivat e etiketave:aksident

Pamjet/ Aksident i frikshëm në Prrenjas, 6 të plagosur

Një aksident i frikshëm ka ndodhur në aksin rrugor Librazhd-Prrenjas, në vendin e quajtur “Ura e Mërkurit”, me gjashtë të plagosur. Automjeti me drejtues me iniciale A. S. është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin Gj. P. Si pasojë janë dëmtuar 3 pasagjerë në automjetin me drejtues A. S. dhe …

Lexo më shumë