Show Biz

Në Kosovë dhe në Shqipëri! Ish-missi lidhej me biznesmenë të martuar dhe më pas i shatanzhonte për të përfituar para

Zana Berisha, ish-missi i përfshirë në një sërë skandalesh me sfond rozë, vazhdon të jetë në hetim në Kosovë për shkak të shantazheve me qëllim zhvatje që ushtron ndaj ish-partnerëve të saj. Mësohet se ish-Miss Kosova, Zana Berisha ka ushtruar presione të ndryshme ndaj disa biznesmenëve, duke krijuar lidhje intime …

Lexo më shumë

“E lë të shkojë në party dhe të rrijë deri vonë”, Zamira Kita rrëfen raportin e veçantë me të bijën: E njoh dhe kam shumë besim tek ajo 

Çfarë mamaje është Zamira Kita?Mendjehapur!Aktorja ka treguar në ZëMeMirënPodcast me shumë elegancë për marrëdhënien me vajzën e saj të vetme, Enirën. “Enira është më e lidhur me mua, kjo nuk diskutohet, se unë jam pak më liberale dhe e toleroj më shumë. Se do të shkojë ajo në party dhe …

Lexo më shumë

Kur nuk ekzistonin as filtrat e as operacionet plastike, Rajmonda Bulku bëhet nostalgjike, publikon fotografinë e vitit 1976

Rajmonda Bulku është një nga aktoret më të dashura për publikun shqiptar, e cila përveç talentit gjithmonë ka spikatur edhe për bukurinë që e karakterizon. Së fundmi aktorja është bërë nostalgjike dhe është kthyer pas në kohë. Ajo ka publikuar një foto të vitit 1976 kur ka qenë shumë e re.  …

Lexo më shumë