Arkivat e etiketave:kanabis

“Shtëpi bari” në Korçë, tre të arrestuar (Emrat)

Finalizohet operacioni i koduar ‘Denasi’. Policia e Korçës në një njoftim zyrtar bën me dije se gjatë kontrolleve të kryera, janë sekuestruar kanabis, armë gjahu. Uniformat blu bëjnë me dije se në pranga ranë Donald Lato, Klevis Zaçellari dhe Luan Qazimi. Sakaq vijon puna për identifikimin dhe vënien para përgjegjësisë …

Lexo më shumë