Aksident në Tiranë, Benzi me shpejtësi përplas dy të rinj në trotuar, vajza në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të diele pranë Kryeministrisë.

Sipas informacioneve paraprake, një automjet tip “Benz” i cili po lëvizte me shpejtësi, ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në trotuar duke përplasur një çift të rinjsh. Në automjet ndodheshin dy djem.

Pamje nga vendi i ngjarjes
Pamje nga vendi i ngjarjes

Raportohet se automjeti po lëvizte me shpejtësi duke ardhur nga kryqëzimi i RTSH dhe ka përplasur dy persona të rinjë në trotuar. Mësohet se vajza ndodhet në gjendje të rëndë për jetën ndërsa në autmjetin që i përplasi udhëtonin dy djem.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *