Armina nxjerr fotot e papublikuara nga dasma, shoqëruese ka vajzën e Shkëlzenit

Më 25 shtator, Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kurorëzuan dashurinë e tyre disavjeçare në martesë.

Ata organizuar një dasmë madhëshore ku kishin ftuar mbi 300 persona, mes të cilëve ishin personazhe të njohur nga bota e politikës, ekranit dhe muzikës.

Mediat shkruan shumë për dasmën e çiftit, duke e cilësuar atë edhe si eventin e vitit. E teksa mendonit që dasma e tyre do të lihej mbrapa, është Armina ajo e cila na i kujton se sa madhështore ka qenë ajo.

Blogerja ka postuar në Instagram disa foto të papublikuara me shoqërueset, të cilat janë edhe shoqet e saj më të mira. Gjithashtu në foto vëmë re se një nga shoqërueset e Arminës është edhe vajza e Shkëlzen Berishës.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *