Autobusi me shqiptarë u aksidentua në Kroaci, identifikohet 41 vjeçari që vdiq dhe tre të plagosur

Gazmir Korbi është 41-vjeçari i cili ka humbur jetën në aksidentin tragjik që ndodhi mesnatën e kaluar në një autostradë të Kroacisë.

Mësohet se ai ka qenë shoferi i dytë i autobusit, ndërkohë që Adem Rexha, Armand Shaba dhe Ylli Muça janë mes të plagosurve.

Nuk dihet ende se cilat ishin arsyet që çuan në këtë aksident.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *