Babai i Ronaldos në reanimacion, TCH merr përsipër t’i paguajë të gjitha shpenzimet

Teksa ishte pjesë e Big Brother VIP, Ronaldo ndau me publikun sfidën e vështirë që ai duhet të përballojë në jetën e tij, sëmundjen e të atit.

Babai i Ronaldos vuan nga një sëmundje e rëndë, e cila e mundon prej kohësh. Sot Arabana tha se ai ndodhet në reaminacion, ndërsa njoftoi se Top Channel ka marrë përsipër të gjitha shpenzimet e trajtimit mjekësor, për t’i qëndruar sado pak afër në këtë moment të vështirë.

“Babai i Ronaldos gjendet në reaminacion. Më lejo të them se Top Channel do të marrë çdo shpenzim që të të vimë në ndihmë sado pak.”- tha Arbana.

Unë dua të falënderoj njerëz që jo vetëm dinë të bëjnë televizion të mirë, por janë dhe modeste. Sara dhe Lori, Ju faleminderit me gjithë shpirt. Unëj am këtu sonte, ai ëhstë atje, sot kam kuptuar shprehejne shqiptarëve që thoin shyqyr që është Big Brother që të heqim mendjen. Unë këtë kam bërë, po heq mendjen nga hallet e mija.”- tha Ronaldo.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *