Bie me kokë nga kalaja e Rozafës në Shkodër, vdes turisti

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Kalanë e Rozafës.

Bëhet me dije nga njoftimi i policisë se turisti nga Sllovenia, 65 vjeç është rrëzuar dhe si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë.

65-vjeçari është dërguar menjëherë në spital, por për shkak të dëmtimeve të marra në kokë, ka humbur jetën.

Grupi hetimor, në drejtimin e Prokurorisë, vijon punën për sqarimin dhe për dokumentimin e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje aksidentale.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *