Bie nga kati i dytë i shtëpisë, vdes 68 vjeçari në Korçë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të enjte në Korçë.

Një 68 vjeçar ka rënë nga kati i dytë i banesës në fshatin Pulahë e si pasojë ka ndërruar jetë.

Burimet paraprake thonë se vdekja mund të ketë ardhur edhe për probleme kardiake por do të jetë ekspertiza mjekoligjore ajo që do të përcaktojë shkaqet e kësaj vdekje.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur hetimet lidhur me rastin.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *