Bjordi del nga Big Brother Vip: “Mosha bën të vetën, do provoj edicionin tjetër”

Publiku ka vendosur që spektalin e mbrëmjes së sotme të largojë nga shtëpia e Big Brother VIP2, Bjordi Mezinin.

Tea Trifoni, Armaldo Kllogjeri, Efi Dhedhes dhe Bjordi Mezini ishin të nominuarit e kësaj radhe.

Ishte Bjordi që doli përfundimisht nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, duke hequr dorë nga çmimi i madh.
Me modestinë që e karakterizon dhe me edukatën e tij Bjordi tregoi se u fut ndoshta me mendjemadhësi por aty brenda ka një presion të padukshëm, që i shtyn njerëzin të luajnë me shumë tension.
“Mosha bën të vetën, me moshë çdo gjë ne sa duket, tani do provoj te treshi siç tha Luizi”, tha Bjordi.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *