Bledi Mane bën deklaratën e papritur: “Do dal unë në vend të Kiarës, pavarësisht rezultatit”

Ka nisur me zhvillime të shumta spektakli i madh i Big Brother VIP mbrëmjne e sotme.

Teksa fjalën e ka marr gazetari Bledi Mane, ai ka deklaruar se me vullnet të plotë se sot do të dëshironte të linte shtëpinë duke e bërë këtë si një dhuratë për Kiarën.

“Kam një lajm të gëzuar. Dua t’i bëj një surprizë një prej vajzave kërtu që nëse largohet do e dëmtoj shtëpin.

Meqë Olta e nisi mëkatin unë nuk dua ta aderoj.Nuk ka rëndësi nëse unë largohem apo qëndroj deklaroj me vullnet të plotë që unë do të largohem nga kjo shtëpi.

Unë dua Kiarën në shtëpi sepse Kiara i duhet jo vetëm marrëdhënies po një shtëpi pa Kiarën do degradonte në sjelljen e lojtarëve. Arbana kur ta shihni të nevojshme më thuaj të takohem me banorët. Unë këtë surprizë dua t’ja bëj Kiarës sepse i duhet dhe pak kohë Luizit që kur ajo të dal në një moment tjetër Luizi të jetë i fortë.”- tha Bledi Mane.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *