Bllokoi Kiarën tek lavamani, Luizi paralajmërohet për përjashtim

Debati i ashpër mes Kiarës dhe Luizit u komentua edhe nga djemtë.

Luiz: Për sa kohë je duke menduar edhe mendimin tonë, do të thotë që ka patur kundërshtime. Kur vajzat nuk flisnin, e kuptuam që kishte diçka. Unë e di shumë mirë se çfarë do të thotë të marrë avantazh kjo këtu.

Luiz: Po. Unë vendosa mos me i lënë që ata të fitonin. Ne kemi hyrë shpesh te lavamani, jemi përqafuar dhe jemu puthur. Reagimi i saj nuk ishte i ekzagjeruar. Por, dëshira e saj për të mos u dorëzuar, solli reagimin e saj. Unë nuk e lash të fitojë, për t’i treguar që ne nuk jemi bashkë në lojë, por në jetë. Buzët e mia ishin në qafën e Kiarës. Për asgjë në botë, nuk do lejoja që ajo të ndihej keq. Kiara nuk e ekzagjeroi fare. Është normale që ato thirrjet, “Goca ndihem keq” dhe “Po më bie të fikët”, ishin për të më larguar. Unë kam pranuar gabimin tim.

Ish banori i eleminuar nga shtëpia e Big Brother, Ronaldo foli në ldihje me situatën e krijuar në shtëpi pas lojës se vajzave ndaj djemve. Ku pas lojës, mes Luizit dhe Kiarës ndodhi një konflikt dhe si pasojë, Vëllai i Madh, pas shkeljes së të drejtave të njeriut, paralajmëroi se ky është “urdhri” i fundit, ndaj atyre banorëve të cilët nuk i zbatojnë.
Te gjitha vajzat, duke veçuar Ermionën dhe Evën, dolën kundër Luizit, dhe e fajësuan se ka përdorur dhunë ndaj Kiarës.

Në lidhje me këtë situatë Ronaldo tha se vajzat e shfytëzuan për të sulmuar Luizin, duke gjetur hapësirën për të bërë “feministen”. Ai tha se Olta është vetë një nga personat që e ka kërcënuar Kiarën.
“Rroftë hipokrizia e vajzave, që e shfytëzuan edhe këtë rast për të sulmuar Luizin.

Gjeti momentin Olta që të bëhej feministe dhe të mbronte Kiarën.

A nuk është Olta ajo që ka kërcënuar Kiarën se di gjëra për të jashtë? A nuk është Olta ajo që ka kërcënuar Efin se di gjëra për të jashtë?”, tha mes të tjerave Ronaldo.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *