Burri vret gruan në Korçë, trupin e hedh në gropën e ujërave të zeza

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë mbrëmjen së shtunës ku një burrë ka vrarë gruan tij.Gjergji Mullalli ka vrarë bashkëshorten e tij 46-vjeçare, Luiza Mullalli e më pas e ka hedhur trupin në gropën e ujrave të zeza.

Mësohet se ata ishin në proces divorci dhe ndaj Gjergjit ishte lëshuar dhe një urdhër mbrojtje nga autoritetet pasi bashkëshortja e tij e ka akuzuar për dhunë.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Zemblak të Korçës.Ndërkohë, janë publikuar edhe fotot e autorit, Gjergj Mullalli dhe të viktimës, Luiza Mullalli.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *