Dalin fotot e dy të rinjve shqiptarë, 25 vjeçari i mori jetën të dashurës pasi ishte xheloz

Kanë dalë fotot e dy të rinjve shqiptarë në Greqi. Qamil Taja 25 vjeç, i mori jetën në orët e para të mëngjesit të sotëm bashëjetueses së tij Kristjana Brakaj.
Ai punonte banakier në një lokal, ndërsa 19 vjeçarja punonte në një lokal nate.
Pasi janë kthyer të dy nga puna ata janë grindur. I riu ka marrë arm ën dhe e ka qëlluar. Më pas e ka fshehur atë në frigorifer dhe ka dalë sipas tij për të qetësuar mendjen.

Në mëngjes ai ka shkuar në polici dhe ka kallëzuar çfarë kishte bërë “nga xhelozia”.
Pak minuta para se të dorëzonte telefonin në profilin e tij në Facebook i riu ka shkruar “Pika të dobëta nuk kishe asnjë…unë kisha një, dashurova”.
Ai ka treguar se ka qenë nën ndikimin e koka inës kur i ka marrë jetën partneres, me të cilën janë grindur pasi u kthyen nga puna.
Zërat e tyre janë dëgjuar edhe nga komshinjtë.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *