Diola Dosti rigjen dashurinë, biznesmeni kosovar publikon foton duke u puthur

Diola Dosti ka rigjetur dashurinë pas ndarjes nga bashkëshorti. Biznesmeni nga Kosova Erolld Belegu ka postuar sonte disa foto në Instastory ku ka zyrtarizuar lidhjen e tij me dietologen dhe blogeren.

Eroldi fotot i ka postuar në InstaStory dhe më pas I ka ripostuar edhe Diola.

Fillimisht ai ka postuar një fotografi ku shihet dora e Diolës dhe e tij si të lidhur dhe më pas një fotografi tjetër ku Diola e përqafon atë ndërsa sipër fotografisë shkruan: Thjesht Lumturi.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *