Doli sot nga shtëpia e Big Brother, Valbona Mema tregon arsyen e fortë

Këngëtarja e njohur shqiptare dhe njëkohësisht konkurrente në në “Big Brother Vip”, Valbona Mema la sot përfundimisht garën, duke u larguar nga shtëpia.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, ajo tregon se e motra është në gjendje të rëndë shëndetësore dhe ajo zgjodhi të ishte pranë saj në këtë moment të vështirë.

“Fatkeqesisht rrugetimi im perfundoi ktu. Familja eshte me e rendesishme se nje loje. Motra ime ka nevoje per mua pasi eshte e shtruar ne spital ne gjendje te rende shendetesore. Me ngelet te them nga zemra faleminderit per te gjithe suportin qe mkeni dhene. Ishte eksperienca me e bukur e jetes sime. Fitofte me i miri. Mirenjohje pa mase ju”, shkruan Valbona.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *