E rëndë në Fier, gjendet i pajetë anës rrugës 34 vjeçari, punonjës i Bashkisë

Gjendet një i ri i pajetë në rrugën e fshatit Mbyet në Fier. Paraprakisht mësohet se shtetasi i identifikuar si Ervis Myrtaj, 34 vjeç, punonjës në Bashkinë Fier është gjetur i pajetë nga kalimtarët në anë të rrugës.

Dyshimet e para janë që i riu ka ndërruar jetë si pasojë e shkaqeve natyrore. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes.

Fier/Informacion paraprak:

Më datë 08.02.2023, rreth orës 17:30, në fshatin Mbyet, dyshohet se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale (infarkt), shtetasi E. M., 34 vjeç, banues në Kreshpan, punonjës në Bashkinë Fier.

Nga këqyrja paraprake e trupit nuk janë konstatuar shenja dhune. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *