E rëndë në Korçë, 14 vjeçari goditet me sende të forta në kokë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Korçë.

Bëhet me dije nga burimet për mediat se një 14- vjeçar nga Korça ka mbërritur në spitalin rajonal të Korçës me fraktura të rënda në kafkë. Mësohet se i mituri është konfliktuar me persona të tjerë, të cilët e kanë goditur me sende të forta në kokë duke e dëmtuar rëndë.

Burime nga spitali bëjnë me dije se 14 vjecari ndodhet në reaminacion dhe pritet të dërgohet drejt kryeqytetit për mjekim të specializuar. Policia e konfirmon rastin.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *