Efi nxjerr zbuluar Zhaklinën: “Në publik denoncon dhunën, por në prapaskenë je ndryshe”

Një përplasje e fortë ka pasur mbrëmjen e sotme në prime, mes Efit dhe opinionistes Zhaklin Nekatari.

Kjo e fundit e ka akuzuar Efin për sjellje të ndryshuar me rikthimin e saj në shtëpinë e Big Brother.

Ndërsa Efi i është përgjigjur me ironi se “nuk e dëgjon dot më, se ndihet e dhunuar”.

Efi: Boll se nuk të dëgjoj më dot se ndihem e dhunuar, po më dhunon. Flet ti për dhunë që në ekran sillesh ndryshe, dhe në realitet ndryshe, në prapaskenë je tjetër.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *