EMRI/ Tragjike në Greqi, 26-vjeçari shqiptar humb jetën në aksident

Serxho Sula, 26 vjeç, ka humbur jetën tragjikisht në një aksident automobilistik në Volos të Greqisë.

Aksidenti tragjik ka ndodhur pak para orës 18.00, kur 26-vjeçar,  sipas informacioneve, po kthehej nga Rizomylos, ku kishte shkuar për të ndjekur ndeshjen e futbollit mes Asteras dhe Thereas Agrias.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *