Festë në familjen e saj, këngëtarja Gili bëhet gjyshe për herë të parë

Në familjen e këngëtares së njohur kosovare, Gili, sot ka festë. Kjo pasi ka ardhur në jetë nipi i parë i këngëtares.

Nusja e djalit të saj ka lindur sot djalin, i cili ka ardhur si një bekim për familjen e tyre. Lajmin e ëmbël e ka bërë të ditur vetë Gili përmes një postimi në rrjetet sociale, duke zbuluar dhe emrin e bebit, Aleks Berani.

“Mirë se erdhe ne familjen tonë nipi im i parë Aleks Berani”, shkruan Gili në foton që ka shpërndarë në Instagram.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *