FOTO RËQETHËSE/ Erdhi nga Gjermani për të, por i dashuri e dhunoi barbarisht, pamjet e rënda të 28-vjeçares

Dhunuesi i 28-vjeçares, Gleard Guzhollin ka rënë në pranga bashkë me katër bashkëpunëtorët e tij.

Por e reja është në ende në spital, ku po kurohet nga plagët që ka marrë, që i rrezikuan edhe jetën. Por TopChannel ka shkuar në spital, duke fiksuar edhe plagët e të resë. Megjithatë aktualisht gjendja e saj është e qëndrueshme.

Sipas Policisë, janë arrestuar për veprat penale “Moskallëzimi i krimit” dhe “Veprime që pengojnë zbulimin e së vërtetës” B. N. dhe A. Sh., si dhe për veprën penale “Përkrahja e autorit të krimit”, shtetasit B. K., dhe E. K. Po ashtu, Policia e Shtetit ka marrë të gjitha masat e nevojshme për sigurimin e jetës së saj, gjatë qëndrimit në spital si dhe jashtë ambienteve të tij, si dhe gjithashtu të familjarëve të saj.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *