Francë, sulmohet seksualisht nga një burrë, gruaja i kafshon gjuhën dhe e dorëzon në polici

Një grua, e cila pretendon se është dhunuar seksualisht, kafshoi gjuhën e një burri dhe e dorëzoi në polici si provë. Gruaja, 57 vjeçe, tha se po shëtiste qenin e saj në Avignon, Francë në orën 4 të mëngjesit të së dielës (19 shkurt), kur një burrë filloi ta ndiqte.

Burri më pas dyshohet se i futi duart me forcë në pantallonat e saj pasi e kapi dhe e puthi pa pëlqim.

Siç raportojnë edhe mediat e huaja, në vetëmbrojtje, gruaja më pas thuhet se i kafshoi gjuhën dhe e përdori atë si provë për t’ia dhënë policisë.

Pasi shkoi në polici me djalin e saj për t’ia dorëzuar gjuhën, burri më pas u arrestua në proces. Personi në fjalë i cili dyshohet se jetonte në vend në mënyrë të paligjshme në Francë iu paraqit një gjyqtari për burgim të përkohshëm. Gjyqi i tij do të zhvillohet të mërkurën.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *