“Fukara jam për vete, por ty do të ti jap 5 mijë euro”, Luizi i bën premtim Ronaldos nëse e fiton Big Brother

Në një bisedë të ndjerë mes Luizit dhe Ronaldos, duket se pretendenti për çmimin e madh, këngëtari Luiz Ejlli ka bërë një premtim.

Ai i ka premtuar Ronaldos se nëse fiton çmimin e madh do t’i dhuroj atij 5 mijë euro.

Pjesë nga biseda:

Ronaldo: Përveç çmimit të madh ka njerëz të tjerë që e duan atë finale dhe i duhet ai 10 miijë euroshi. Ti s’të lë të mbarosh

Luizi: Në qoftë se unë fitoj BBV unë do të të fal ty 5 mijë euro. Sikur të jem duke ia fal vëllait tim. Jo se je fukara po unë dua të ti fal. A i bën botox, a i harxhon në plazh nuk më intereson. Unë dua të ti fal. Do i marr leje Kiarës sepse ajo do i mbaj.

5 mijë euro i ke prej meje nëse fiton, fukara jam vet por ty do të ti jap me qejf.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *