Gjermania në “shok” nga ngjarja e rëndë, dy të miturat vrasin shoqen dhe bëjnë video duke kërcyer në Tik Tok

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Gjermaninë.

Një 12-vjeçare është goditur 30 herë me thikë nga dy shoqet e saj të klasës, të moshave 12 dhe 13 vjeç. Gazeta gjermane ‘Bild’ shkruan se shoqet e kanë vrarë Luise për një djalë.

Ajo çfarë e bën ngjarjen më rrëqethëse është se, pak orë pas vdekjes së Loises, dy vajzat kanë postuar video në TikTok duke qeshur dhe kërcyer. Menjëherë pas publikimit të ngjarjes, llogaria e 13-vjeçares në rrjetin social ‘TikTok’ është mbyllur.

Louise është shpallur e zhdukur më 11 mars, pasi flinë në shtëpinë e shoqes 13 vjeçare në lagjen Hohenhain, dy milje larg shtëpisë së vetë.

Trupi i Luise është gjetur në një zonë pyjore pranë qytetit Freudenberg.

Burimi: https://www.protothema.gr/world/article/1351222/germania-friktes-apokalupseis-gia-ti-dolofonia-tis-12hronis-apo-duo-summathitries-tis-ti-skotosan-gia-ena-agori/

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *