Gruaja në Maliq vetëplagoset pa dashur me armën e gjahut

Një 59-vjeçare ka pësuar djegie në trup gjatë kohës që po zhvendoste armën e gjahun në shtëpinë e saj në Maliq.

Sipas policisë, shtetësja me iniciale M.M. ka qenë duke e lëvizur armën kur ajo është shkrepur dhe i ka shkaktuar gruas djegie në trup.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Shëngjergj, ndërsa raportohet se për armën, bashkëshorti i 59-vjeçares zotëron një leje. Gruaja është dërguar në spitalin e Korçës, ku po merr ndihmë mjekësore.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *