Habit Diola: “Kam ftuar ish-burrin me partneren e re të bëjnë pushime me mua”

Nutricionistja e njohur Diola Dosti ka folur për marrëdhënien me ish-bashkëshortin dhe partneren e tij. E ftuar në emisionin “Glamour Zone”, ajo nuk ka nguruar t’i përgjigjet pyetjeve thumbuese.

Moderatorja e pyeti nëse ka inate dhe keqkuptime mes saj dhe partneres së re të ish-bashkëshortit, Diola tha:

“Absolutisht jo, përkundrazi. Vajzat më kërkuan që të shkonim për pushime me mua dhe babain e tyre. Unë i thash ish-burrit që nëse ai dëshiron le të marrë dhe partneren në pushime me ne dhe t`i plotësojmë këtë dëshirë vajzave. Për mua nuk ka asnjë problem, jam shumë mendjehapur”.

Nustricionistja, theksoi se me ish-bashkëshortin ruan një raport korrekt për hir të vajzave, dhe absolutisht nuk është xheloze për lidhjen e tij të re, ashtu siç u aludua gjatë sherrit të saj me Luizin brenda Big Brother.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *