“I bekuar me dashurinë e saj”/ VIDEO, me kë e festoi ditëlindjen Princi Leka

Princ Leka, i cili feston sot ditëlindjen e 43-të, ku ka ndarë një video teksa fryn qirinjtë më vajzën e tij, princeshën Geraldinë.

I bekuar me dashurinë dhe harenë e shpirtit të saj në ditëlindjen time”-shkruan princ Leka krahas videos së ndarë në rrjetet sociale, ku shihet teksa feston me vajzën.

Kjo ditëlindje princ Lekën e ka gjetur jo vetëm të ndarë nga familja, por edhe në procese gjyqësore. Princ Leka dhe Elia Zaharia kanë paditur njëri-tjetrin për dhunë në polici, pasi dyja palët janë përplasur më datë 5 mars, kur princi ka shkuar tek shtëpia për të takuar vajzën e tyre të mitur. Pas përplasjes Leka ka denoncuar dhe babanë e Elias, Gjergj Zaharia, pasi sipas tij është fyer dhe dhunuar fizikisht nga ish-vjehrri.

Sipas urdhërit të gjykatës,Princi Leka mund ta takojë vajzën e vogël 3 vjeçare vetën në prani të dados. Ndërkohë që çifti duhet të mbajë distancë 5 metra nga njëri-tjetri.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *