“Inteligjente si Beatrix”, këngëtarja indinjohet me shakanë e Luizit: “Ke një vend në ferr…”

“Inteligjente si Beatrix, besnike si Donaldi, e sinqertë si Monika dhe e drejtpërdrejtë si Arjola.” Këto “cilësi” duhet të plotësonte patjetër dikur femra ideale për Luiz Ejllin.

Gjatë një bisede me Bjordin ditën e sotme, këngëtari “thumboi” kështu disa nga ish-banorët e “Big Brother Vip” të edicionit të parë. E para që ka reagar nga personazhet e përmendura është Beatrix Ramosaj.Këngëtarja ka ndarë si fillim një status Twitter-i i cili flet për bullizmin që dikur postoi në mbështetje të Luizit.
Pas kësaj Trixa ka postuar edhe një story ku shkruan:

Faleminderit Luiz, e thënë prej teje e vlerësoj shumë. Edhe unë dua dikë që nuk gënjen dhe të sinqertë si ti.” Krahas kësaj përgjigjeje Ramosaj ka vendosur edhe hashtagun e bërë viral tashmë “me Luizin”.

“Bullizuesit dhe njerëzit që nuk bëjnë gjë kundër tij kanë një vend në ferr”, shkruhet në një nga postimet e saj.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *