Italiani i jep fund jetës në Vlorë, ishte zënë me bashkëshorten dhe ajo ishte larguar

Dalin në dritë detaje të reja nga vdekja e 53-vjeçarit Italian në fshatin Cerkovinë të Vlorës.

Sipas burimeve bëhet me dije se 53 vjeçari dyshohet se ka patur probleme me bashkëshorten, ku kjo e fundit ishte larguar drejt Italisë.

Më pas Amurro, thonë banorët bashkëjetonte me një tjetër shtetase.

Njoftimi i policisë:

Sot, rreth orës 18:00, në fshatin Cerkovinë, Vlorë, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i tretë i banesës ku banonte, shtetasi italian D. A., rreth 55 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *