“Iu ula sipër telefonit të Sazan Gurit”, Kiara rrëfen incidentin me ambientalistin: E hodha poshtë

Banorja e “Big Brother Vip”, Kiara Tito ka ndarë ditën e sotme një incident që i kishte ndodhur me ambientaistin Sazan Guri, teksa ishte ulur në oborr së bashku me Luizin.

Ajo ka treguar se gjatë një kompeticioni televiziv, teksa ishte çift me Sazan Gurin u kishte ndodhur një incident i papritur.

Teksa Sazani kërkonte telefonin, Kiara tregoi se ishte ajo që i ishte ulur sipër, por s’mund t’i tregonte dot nga sikleti.

Pjesë nga biseda:

Kiara: Kam kërcyer me Sazan Gurin.

I humbi njëherë telefoni. Bënim prova dhe shkoja e merrja rrugës. Kishte një telefon të vogël dhe e kisha zënë unë, isha ulur sipër. Dil nga makina ai, kontrollo nëpër studio, mbas një ore se si u çova unë…

Luizi: Ti e more e hodhe poshtë.

Kiara: Po, dhe i them shife shife ja ku është. Se më vinte turp t’i thosha që ta kisha zënë unë.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *