Kiara dhe Olta në televotim me njëra-tjetrën të shtunën, Luizi: “Do bëj valixhet gati”

Këtë javë në nominim kanë qenë dy dyshet Kiara me Oltën dhe Kristi me Qetsorin, për shkak të zgjedhjes së Nitës me mundësinë që i dha Vëllai i Madh me Kutinë e Pandorës. Mes tyre publiku ka vendosur që banorët që do të dalin në televotim ‘kokë më kokë’ janë Olta dhe Kiara, ku njëra prej tyre do të eleminonet të shtunën.

Luizi ka thënë se të shtunën do të bëjë gati valixhet bashkë me Kiarën, pasi nëse fansat e të dyve nuk e konkurojnë Oltën atëherë ai i vetëm s’do ta mundë dot kurrë.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *