Kiara flet për Luizin: “Mbase njerëzit jashtë kanë thënë ç’do kjo me këtë”

Lidhja e Kiarës me Luizin është ndër temat më të komentuara të momentit. Ndërkohë që banorët po njihen me prurjet e reja, një video po qarkullon në rrjet ku duket Kiara e cila bisedon me Fotinin.
Ajo tregon(për të 100 herë) lidhjen me Butrintin dhe se me tu futur në shtëpi kurrsesi nuk dëshironte një tjetër lidhje publike.

Kiara tregoj se aty brenda gjërat janë ndryshe dhe nuk e di çfarë ndodh jashtë por hyrja e babait e ka qetësuar sepse ajo mendonte se jashtë thoshin:”Iiii çdo kjo me ktë”
Për më shumë dëgjoheni videon me veshët tuaj:

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *