Korçë, burri u hodh nga kati i pestë i pallatit, ndërron jetë në spital

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e sotme në Korçë. Mësohet se Pëllumb Hoti është vetëhedhur nga dritarja e banesës së tij në katin e pestë.

Dyshohte se Hoti vuante nga depresioni dhe e ka marrë këtë vendim në kushte të rënduara psikologjike. Ai u dërgua menjëherë në spital, ku ka ndërruar dhe jetë.

Bëhet me dije se në momentin që është hedhur ka rënë mbi tarracën e një objekti që ndodhet në katin e parë.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *