Kristi dhe Zhaklin Lekatari në një lidhje? Djali i aktorit: Jemi në një marrëdhënie platonike

Spektakli i sotëm i Big Brother VIP ka nisur me një lajm ‘bombë”. Në show u shfaq një foto e Kristi dhe Zhaklina Lekatarit duke u puthur. Menjëherë më pas ka nisur diskutimi.

Por Kristi shpjegoi si ka ndodhur ngjarja dhe se ai ka dikë që e pret jashtë.

Arbana: Opinionistja jonë këtë vit ka një konflikt interesi le të themi me një nga banorët.

Kristi: Po kjo ka një vit, që kur ishim në një emision dashurie. Ne jemi në marrëdhënie platonike.

Olta: Wa kishe harruar të na i thoshe këtë detaj!

Kristi: Ka ndodhur se në show më thoshin që unë nuk jam romantike dhe ishte per tu treguar të tjerëve se mund të kemi një marrëdhënie pa komplekse , dhe u çuam dhe bëmë këtë puthje.

Kam një person që me të vërtetë vlen dhe që po më pret, prandaj nuk kam asnjë interes romantik në Big Brother.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *