Luiz Ejlli: “E njihja rojen e vrarë të TCH, po fitova do i dhuroj një pjesë familjes”

Produksioni i “Big Brother VIP” ka vendosur sot që t’i informojë banorët për sulmin terrorist të ndodhur ndaj Top channel.

Pasi morën vesh për lajmin, Luizi ka zbuluar se e njihte personalisht viktimën, Pal Kola, i cili u vra nga një plumb gjatë sulmit barbar. Ai deklaroi se çfarëdo lloj shume që do fitonte nga BBVIP do ja dhuronte një pjesë familjes së të ndjerit.

“Unë e kam njohur dhe prej emrit rojen. Ndihem shumë keq. Jam i sigurt që kjo shtëpi është më e sigurt se çdo ambasadë. Është një masakër. Kur goditet fjala e lirë, nuk gjej emër ti vë këtij akti terrorist. Por mund të them se të gjithë bashkë mund t’ja dalim duke i dhënë forcë njëri-tjetrit, duke pasur mbështetjen tuaj. Ju jeni forca juaj sepse jeni në lëvizje. Pavarësisht garave, të gjitha janë zero kundër kësaj. I them familjes së të ndjerit që një pjesë të konsiderueshme do ja dhuroj atyre.”- deklaroi Luizi.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *