Makina përplas dy vëllezërit në Korçë, njëri ndërron jetë

NJë aksident me makinë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Korçë, ku pas përplasjes shoferi dhe makina janë larguar nga vendi i ngjarjes.
Mësohet se ngjarja ndodhi në Maliq, në afërsi të fshatit Drithas.
Dy vëllezër që po lëiviznin me biçikletë u përplasën nga një makinë, ku fatkeqësisht njëri prej tyre ka ndërruar jetë, ndërsa tjetri ndodhet në gjendje të rëndë në spital. Mësohet se viktima është identifikuar si Roland Shahinasi.

Shoferi që u largua është në kërkim.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *