“Më mirë të blini këtë, se tullumbacet”, arrestohet 21 vjeçari që shiste drogën e rrezikshme në Tik Tok

Një 21-vjeçar është arrestuar nga policia në Tiranë pasi tregtonte bombola të kontrbanduara që dyshohet se përmbanin lëndë të rrezikshme për shëndetin (azot) dhe i reklamonte në rrjete sociale .Bëhet fjalë për të riun e identifikuar si Arjan. T (i njohur ndryshe si “Sheiku i Durrësit”) i cili në tabakinon e tij reklamonte këto produkte të rrezikshme për shëndetin madje i bënte thirrje të rinjve që t’i blenë.

Policia njofton se arrestimi i tij është bërë në rrugën “Tre Dëshmorët”. Në cilësinë e provës materiale u sekuestruan bombolat që u gjetën gjatë kontrollit në këtë tabakino.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *