Motra e Olta Gixharit e pranon: “Luizi i ka dhënë shikueshmëri këtij edicioni të BB, e ngriti në majë”

Gerta Gixhari ishte e ftuar ditën e sotmë në rubrikën “Tortuar” në emisionin “E Diell”, ku foli në lidhje me finalen e “Big Brother VIP”.

Gerta deklaroi se Luizi ishte ai që ka caktuar shikeshmërinë e këtij edicioni, me agresivitetin dhe lojën e tij. Megjithatë, ajo theksoi se pa Oltën ai nuk do e kishte arritur kurrë këtë.

“E para është modeli dhe formati që tërtheq shumë shikueshmëri, dhe pritshëmritë ishin të larta pas edicionit të parë. Por pa dyshim, që në këtë “Big Brother VIP”, Luizi ka vendosur shikueshmërinë më të madhe. Agresivitet iqë ka sjellë Luizi është shikueshmëria që arriti majat. Por Luiz pa Oltën nuk do ishte kaq agresiv. Olta i ka nxjerrë në pah personalitetet”- tha Gerta.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *