“Nëse e do Luizin bëni dashuri aty brenda”, Zhaklina i vendos kusht Kiarës

Efi, Kiara, Bledi dhe Ronaldo janë katër ish-banorët më të votuar nga publiku që i bashkohen sërish Big Brother Vip.

Me të dëgjuar emrin e Kiarës, opinionistja Zhaklin Lekatari i la “amanetet” moderatores dhe i tha se e ka me merak që ajo të bëj dashuri me partnerin e saj Luizin brenda Big Brother, për t’i treguar se e do.

Por në merak se nuk ishte shumë e qartë me porositë që i la Kiara Titos, Zhaku e sqaroi sërish me gojën plot.

“Dua të shoh seks në Big Bother VIP”, u shpreh ajo.

Kjo deklaratë u kundërshtua menjëherë nga Arbër Hajdari dhe Gent Hazizi të cilët thanë se nuk e shohin me vend të bëhet dashuri para dhjetra kamerave, sidomos në muaj Ramazani.

“Poshtë batanijes”, këmbënguli opinionistja.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *