Nesër nis Big Brother, zbulohen opinionistët e shtëpisë së famshme

Një natë para nisjes së spektaklit të “Big Brother Vip”, zbulohen detaje të reja.

Përpos banorëve që do të jenë pjesë e shtëpisë së famshme, vëmëndjen më të madhë e kanë marë si gjithmonë emrat e opinionistëvë që do ta shoqerojnë moderatoren Arbana Osmani gjatë këtij edicioni BBVA.

Bëhet me dije se edhe për këtë vit opinionistët e “Big Brother” do të jenë Arbër Hajdari dhe Balina Bodinaku.

Sa i përket emrave që do t’i bashkohen shtëpisë “Big Brother Vip Albania”, deri më tani si konkurrentë janë, Kiara Tito, Albi Nako, Amos Zaharia, Jori Dielli, Olta Gixhari, Tea Trifoni dhe Eva Aliko.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *