Ngjarje e rëndë në Peqin, gruaja hap derën e furgonit dhe hidhet, ndërron jetë menjëherë

Një grua 55-vjeçare ka gjetur vdekjen mëngjesin e sotëm në aksin Peqin-Elbasan, pasi është hedhur nga furgoni pranë fshatit Papër.

Merushe Gjuzi udhëtonte se bashku shoqen e saj drejt Elbasanit, kur në një moment ka hapur derën e furgonit dhe është hedhur duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

Teksa është pyetur nga policia gruaja e cila udhëtonte me viktimën ka deklaruar se Merushe Gjuzi dukej në gjendje jo të mirë psikologjike atë mëngjes pasi siç i kishte thënë shoqes, ishte grindur me bashkëshortin.

“Gjithmonë rrinim të ulura në vendin e parë të furgonit”- ka deklaruar shoqja e saj, por këtë mëngjes, Gjuzi deshi të ulej pas dhe u ul vetëm.

Policia ndërkohë vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *