Një tjetër banor LARGOHET papritur nga BB VIP

Mbrëmjen e djeshme, Ermiona Lekbello i tha Luiz Ejllit se donte të largohej përfundimisht nga shtëpia më e famshme në Shqipëri. Këngëtari u mundua që ta qetësonte atë dhe i tha që të mendonte.

Teksa Ermiona i thoshte se sa herë i shikon në fytyrë disa banorë, i vjen për të vjellë, Luizi i tha që të mos ikte që t’u bënte qejfin atyre.

Por në shtëpi ësht♪ hapur Zarfi i Zi ku është komunikuar se Ermiona përjashtohet prej dhunës verbale.
Ermiona mesa duket nuk ka duruar presionin që u bë mbrëmë gjatë spektaklit të “Big Brother VIP” për situatën e Luiz Ejllit me Kiara Titon. Të gjitha vajzat e nxorën këngëtarin si dhunues, por Ermiona tha se aty në shtëpi ka edhe vajza që dhunojnë vajza dhe nuk flet askush.

Ajo madje ishte e indinjuar me Kiarën që u bë me Luizin, dhe pëshpërit në krah të banorëve të tjerë.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *