Noziy “shpërthen” ndaj emisionit të Luanës: “Doni sherre me pyetjet që bëni”

Reperi i njohur Noizy ka reaguar ashpër pasi fotografia e tij është përdorur gjatë një loje në emisionin e moderatores, Luana Vjollca.

Në një postim në rrjetin e tij social, madje nuk kanë munguar as ofendimet, duke iu drejtuar prezantueses “më keni çarë trapin me këto krahasimet”, ku i kërkon që foto e tij të mos përdoret më gjatë lojës.

Ai u shpreh se “s’është në garë me këlyshë, që ngelën duke e vrarë”. “O Luana Vjollca me fal per shprehjen po me keni ça trapin me kto krahasimet, ma hiq foton nga aty se ngelen tu m’vra ?ket mund ta thoja dhe privat po ajd mo..

Pytjet i beni shume te neveritshme doni vetem sherre me ndodh, se Cfar ndodh me rrepistat me Vone ste plas bytha ty, a rrifen a vriten a shahen, ty te intereson emisioni me ber fam në tiktok, Hiqe foton time nga aty se sjam ngara me klysha”, shkruan Noizy.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *