Nuk do ta besoni sa vjeç mbush sot Kledi Kadiu, balerini: “Është si të arrish majën e një mali”

Balerini i njohur dhe shumë i suksesshëm shqiptar, Kledi Kadiu, feston sot ditëlindjen.Pak, por e sigurt është se mosha e balerinit do t’ju surprizojë. Kledi Kadiu mbush sot 50 vjeç dhe për këtë përvjetor ka bërë një postim në rrjetet sociale.

“Të mbushësh të 50-at është si të arrish në majën e një mali: pamja është spektakolare dhe ka ende shumë terren për të eksploruar. Faleminderit të gjithëve për urimet”, shkruan Kledi Kadiu.

Urimet në rrjetet sociale nga miqtë e kolegët nuk kanë të mbaruar për balerinin.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *