Nuk e keni parë asnjëherë kështu, Ivanka Trump shfaqet duke bërë surf me bikini

Vajza e ish-presidentit amerikan Donald Trump, Ivanka Trump ka treguar së fundmi aftësinë e saj në sërf. Ajo ka postuar në profilin e saj në “Instagram” disa foto e video nga brigjet e Miami Beach.

Në pamjet në fjalë, 41-vjeçarja shihet teksa kalon me lehtësi dallgët, ndërsa është shfaqur e buzëqeshur së bashku me djalin e saj Theo, shtatë vjeç.

Ndërkohë, ky ishte reagimi i parë i Ivankës që prej kohës kur babai i saj, Donald Trump, u arrestua dhe më pas u la i lirë pasi pagoi garancinë.

Nuk e keni parë asnjëherë kështu, Ivanka Trump shfaqet

Gjithashtu kujtojmë se vajza e ish-presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka kaluar edhe disa ditë pushime në Shqipëri gjatë kësaj vere. Madje ajo nuk ka nguruar që në rrjetet e saj sociale të tregojë se sa e bukur është Shqipëria.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *