Olta bëhet bujare me Luizin: “Do të ta dhuroj unë apartamentin tim të jetosh me Kiarën”

Qetsori e shikon veten si pretendent për finalist, madje edhe si fitues i këtij edicioni të Big Brother Vip. Teksa po bisedonte me Luizin dhe Oltën, ai tha që ka ardhur të fitojë çmimin e madh.

Teksa rrethi i bërthamës po ngushtohet dhe dalja e Armaldos, thuajse ndryshoi të gjithë rrjedhën e ngjarjeve në shtëpi, Luizi, Olta dhe Qetsori thonë se ata të tre janë në finale.

Olta i tha Luizit se nëse ajo shkon dorë për dore me të në finale, ka menduar që çmimin e madh ta ndajë me të. Ajo tha se nuk e ka vendosur akoma, por se një gjë të tillë e ka menduar.

Luizi nga ana tjetër u shpreh se nëse ai është finalist me Oltën, ai do i marri të gjitha paratë për vete. Ai madje tha se me ato para, ka dëshirë të blejë një apartament, pasi në Tiranë jeton me qira.

Olta i tha Luizit se do ia blejë ajo apartamentin që të jetojë me Kiarën.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *