PAMJE/ Ish-futbollisti bën gafën e jetës, uron mikun për ditëlindje me videon e gruas së tij të zhveshur

Andrea Breme bëri bujë në Gjermani për arsyen e gabuar .

Futbollisti që fitoi Kupën e Botës në Gjermaninë Perëndimore në vitin 1990 me penalltinë e tij në finale kundër Argjentinës së Maradonës, tashmë është 62 vjeç dhe është rikthyer në publik për arsyen e gabuar.

Asi i madh veteran ka dashur të urojë një mik në rrjetet sociale dhe në vend të videos së urimit ka dërguar rastësisht një video të gruas së tij gjysmë të zhveshur!

Videoja bëri xhiron e internetit para se të fshihej por dëmi u bë. Partnerja e tij 56-vjeçare Suzanne Schaefer ekspozoi aksidentalisht gjoksin e saj para botës.

“E morëm vesh vetëm kur telefonuan disa miq. Nuk e kam idenë si ndodhi kjo tani. Dikush duhet ta ketë postuar. Tani e gjithë bota e di se çfarë gruaje të mrekullueshme kam! Nuk duhej të ndodhte, por mund të qesh me veten”, tha ai për Bild.

Rreth thealbaniantimes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *